16 Haziran 2017 Cuma

Su Kaçağı

Tesisat sistemlerinde artık su kaçağını bulmak ve çözümünü üretmek için kırma dökme işlemi yapılmamaktadır. Bunun yerine robot diye de anılan araç gereçler ile gereken bölgeye bakılıyor ve gerekli analizler yapılıyor. Yine sonrasında da aynı şekilde kırma dökme işlemi olmadan kolayca tamirat sağlansın diye borular yenileniyor ya da gerekli olan diğer işlemler uygulanıyor. Bizlere tesisatta su kaçağı var şeklinde bir sorun ile gelen müşterilerimizin adreslerine gittiğimizde, pimaş açma hizmetini kolaylıkla sunuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı tıkalı olan lavabolarınız ya da farklı giderleriniz için pimaş açma hizmeti olarak önce kameralı sistem ile tıkanıklığın nedenini anlamaya çalışıyoruz. Sonrasında da tıkanıklığı açmak için geliştirilmiş son teknoloji araçlarımız ile işlemi gerçekleştirmiş oluyoruz. Yaşam kalitenizi bu gibi sorunlar ile düşürmeyin ve bizi hemen arayın.


Tıkanıklığa Sebep Olan Şey Önemlidir

Kanalizasyon ya da başka sebeplerden dolayı oluşan tıkanıklık çok önemlidir. Hele de bu dertten muzdarip bir alt kat ya da üst kat komşusu durumu varsa sorun çoklu kişileri kapsıyor anlamına gelir. Tesisatta su kaçağı var diyerek bize gelen pek çok müşterimiz aynı zamanda istemeyerek de olsa komşularını da mağdur etmek durumunda kalmışlardır. Bu gibi durumlarda öne alarak daha acil olarak müdahale etmekteyiz. Öncelikle tıkanıklığa sebep olan şey çok önemlidir. Eskimiş ya da patlak bir borudan mı kaynaklanıyor yoksa farklı bir cisim mi yolu kapattı diye iyi bakmak gerekiyor. Bu işlemi yaparken hazırda sağlam olan borulara da kesinlikle zarar vermeden ve onları patlatmadan analiz yapmak da çok önemlidir.

Tesisatta Su Kaçağı Var

Günümüzde kırma dökme işlemine gerek kalmaksızın hemen kamera sistemi ile soruna çözüm bulmamız mümkün. Evlerde en çok yaşanan problemlerin başında olan tuvaletten gelen kötü koku sorunu da yine bizim alanımıza girmektedir. Mesela böyle bir sorun var ise, mutlaka koku olmasına sebep olacak ve aynı zamanda bakteri de üreten bir olumsuz durum var demektir. Ya tıkalı bir boru ya da sızıntı veren bir yer. Hepsi bizim alanımız.

Hangi Tesisat Firmasına Nasıl Güvenebilirim

İstanbul ve yakın çevresine pek çok araçlarımız ve geniş ekibimiz, son teknoloji imkânlarımız ile ulaşım sağlamaktayız. Bugüne kadar aldığımız bütün işler referansımız olmak ile beraber, aynı zamanda internet sahasında da göreceğiniz pek çok görsel de kanıtımızdır. Başta evler olmak üzere içinde banyo tuvalet bulunan her yerde yaşanabilecek bu tür sorunlarda yanınızda biz varız. Sadece ev ya da apartman değil aynı zamanda site gibi geniş bir kitleyi ilgilendiren su tesisatı sorunlarınızda da biz hep olacağız. Bizi tesisatta su kaçağı var, giderlerimiz tıkandı ya da atık su ile ilgili sorun yaşıyoruz şeklindeki benzer her türlü tesisat derdiniz için rahatlıkla arayabilirsiniz.