Bayburt Oto Elektrikçi

Oto Elektrikçi %100 Müşteri Memnuniyeti Bizi Hemen Arayın Profesyonel Hizmet Kaliteli Hizmet Al Hemen Servis Çağır Yüzlerce Mutlu Müşteri Güvenilir Firma Kaliteli ve Garantili
0 (531) 937 75 31

Arabaların en çok arıza veren elektrikli aksamı kuşkusuz aküleridir. Hatta çoğumuzun aklına oto elektrikçi hizmeti denilince akü takviyesi veya akü değişimi gelmektedir. Çünkü akü bittiğinde otomobilin içerisinde ki elektrik sistemine bağlı olarak çalışan parçalar işlevsiz hale gelir. Akünüzün arıza lambası yanıyorsa aküye şarj desteği sağlayan ünitenin akünüzü beslemediği anlamına gelmektedir. Buda yolda başınıza geldiğinde yolda kalmanız anlamına geliyor.

Akü arızası veya herhangi bir yolda kalma durumlarınız için yol yardım için firmamızı çekinmeden arayabilirsiniz. Böyle bir durumla karşı karşıya geldiğinizde bir telefon yardımıyla bize ulaşabilirsiniz yaşadığınız sorunla alakalı en iyi çözümü üreteceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Aracınızın yanına çok kısa sürede en deneyimli oto elektrik uzmanlarımız gelecek olup gerekli müdahale yapılıkta sonra tekrar aracınızla seyredebilirsiniz.

Nöbetçi Oto Elektrikçi

Aracınızın ekran panel göstergelerinde herhangi bir arıza veya bilgilendirme sebebiyle uyarı lambaları yanabilir. Bir araçta modelden modele değişmekle birlikte 70’e yakın uyarı lambası yer almaktadır. Yanan uyarı lambalarının kontrolü, sebebi ve hızlı çözümleri için yol yardımını aramanız yeterlidir. Aracınızın kontrol sonrası arızalı olan veya arıza ikazı veren parça ve parçaya giden tesisattaki hasarlar tespit edilir tamiri mümkünse tamir edilir. Tamiri mümkün olmayan parçalar sıfır orijinal parçası ile montajı yapılarak sizlere aracınızı ilk aldığınız günkü kalitede teslim edilir. Oto elektrikçi servisimizde tüm branşlarda orijinal makina ve cihazlarımız mevcuttur. Otomobilinize arıza teşhis bağlantılarına erişerek aracınızın kendi orijinal bilgilerine ulaşılarak en doğru bakımı gerçekleştirmekte ve doğru tespiti sağlayan cihazlarımız ile gereksiz müdahalelerde bulunmadan neticeye gidilmektedir.

Akü satışı, takviye, şarj dinamosu ve marş dinamosu tamir işleri yapılmaktadır. Otomobil elektrik araba elektrikçisi 7/24 oto elektrikçi en yakın oto elektrikçi Yol Yardım’dır. Elektrik sistemi araçların hareket etmelerini sağlayan, motora ilk hareketi veren marş motorunu çalıştıran ana tesisat birimleridir. Herhangi bir arza veya kaçak olması durumunda aracın kullanılması son derece tehlikeli hale gelmektedir. Oto elektrikçi bu bağlamda gerekli sorun ve kaçakları tespit ve gidermek amacıyla hizmet sunmaktadır. Araç aydınlatması, klima, medya oynatıcı veya aracın hareket edebilmesi elektrik ile mümkün olmaktadır. Bu bağlamda akümülatör ya da halk arasında kısaltılmış adı ile bilinen akü aracın temel parçaları arasında yer almaktadır. Araçlarda elektrik tesisatına bağlı olarak ilk akla gelen arza veya sorunlar arasında akü ile ilgili durumlar yer almaktadır. Oto elektrikçi her türlü arza veya soruna karşı kesintisiz hizmet sunmaktadır. Araçlarda elektrik tesisatına bağlı olarak birçok sorun meydana gelebilir. Bu gibi sorunlar genellikle sürücüler tarafından fark edilebilir özellikte olsa da kaçak veya akünün azalmasına bağlı olarak gelişen durumlar gözden kaçabilmektedir. Araç mekaniği genel itibari ile belirli bir kuvvet doğrultusunda hareket edebilen basit bir şase üzerine kurulu kasa etrafında şekillenmiş olsa da zaman içinde bu durum teknolojini gelişmesi ve sürücülerin daha keyifli sürüş talebinden dolayı, birçok özellik eklenmiştir. Araçlarda bu birimler ile ilgili herhangi bir olumsuz durum oluşmasında oto elektrikçi ile iletişime geçerek sorunun kısa sürede giderilmesi sağlanmalıdır. Araçlara eklenen özelliklerin neredeyse hepsi elektrik tesisatına bağlı olarak çalışmaktadır. Bu durumda aslında bazı sorunların oluşmasına neden olduğu görülmektedir.

Acil Oto Elektrikçi

Araç elektrik arızalarında birçok farklı sebep ve neden olabilir. Her ne kadar acil oto elektrikçi firması olarak sürekli benzer şikayetler alsak da bazen de farklı aksam ve sorunlardan kaynaklı elektrik sorunları ile karşılaşıyoruz. Aracınız eğer olduğu yerde kaldıysa ve çalışmıyorsa hemen bizi arayabilirsiniz. Yol yardım araçlarımızla oto elektrikçi hizmetleri için sürekli personel bulundurulmaktadır. Vereceğiniz konuma birkaç dakika da oto elektrikçi uzmanımız ulaşacaktır.

Araçlarda elektrik arızalarının ortaya çıkmasının ve belki de yol yardımına ihtiyaç duymanızın bir diğer sık karşılaşılan nedeni aracınızın şarj dinamosunun bozulmasıdır. Aracınızda gösterge ışıklarının sönük bir hal alması, elektrikli olan camlarınızın yavaş inip çıkması veya yarıda kalması ve otomobilinizden yanık tel kokusunun gelmesi şarj dinamosunun bozuk olması anlamına gelmektedir. Şarj dinamosu akünüzü de çalıştırdığı için bir süre sonra akünüzün de çalışmaz hale gelecek olması kaçınılmazdır. Bu arızanın önüne geçmek için acil oto elektrikçi ile iletişime geçmelisiniz. 

En Yakın Oto Elektrikçi

Otomobil elektrik arızası için sürücülerin yapabilecekleri pek fazla bir işlem yoktur. Araçlarda çoğu zaman gözle görülmesi ve tespit edilmesi zor elektrik arızaları oluşur. Oluşan gizli elektrik arızaları sebebi ile araç çalışır ancak yürümez. Sorunun tam olarak teşhisi için bazen oto elektrik ustası tecrübesin de yeterli olmaz. Bunun için özel cihazların kullanılması gerekecektir. En yakın oto elektrikçi için acil yol yardımı ekibimizde gerekli tüm ekipman eksiksiz olarak bulunmaktadır.

Bizleri arayıp oto elektrik en yakın ekibimizden hizmet almanız halinde servisimizde her tür hizmet profesyonel şekilde sağlanır. Akü takviyesi ve satışı, şarj dinamosu tamir onarımı ve marş dinamosu onarım işlemleri en sık yaptığımız oto elektrik işlemleridir. İster servis adresimizde bu hizmetleri alabilirsiniz ya da bizleri arayarak yerinizde oto elektrikçi hizmeti alırsınız. 7/24 Avrupa yakasında her semtte çalışmaktayız.

Güvenilir Oto Elektrikçi

Araç model ve markası fark etmeden tüm elektrik işlerinizde garantili işçilik hizmeti vermekteyiz. Uzaklarda elektrikçi aramadan, saatlerce aracınızın başında beklemeden en yakın oto elektrik tamircisi hizmetini bizden alın. Bizlere bulunduğunuz konumu atmanız halinde ortalama 15-20Dakika aralığında yerinizde ulaşıyoruz. Yanınıza gelecek olan oto elektrikçimiz tam teşekkülü mobil aracımız ile yanınıza ulaşacaktır. Bir otomobilin hareket etmesini sağlayan en önemli birim elektrik ve marş motor ana tesisatıdır.

Sahibi olduğunuz aracınızda elektrik ile ilgili bir sorun varsa kullanılması tavsiye etmiyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin can ve mal güvenliği mutlaka en yakın oto elektrik tamircisi ekibimizi arayınız. Tamir onarım acil yol yardım bünyemizde tüm kaçakların tespiti için gerekli işlemeler hatasız şekilde yaparız. Başka bir deyişle elektriğe dair her sorununuzda sizlere maksimum kalitede işçilik hizmeti veriyoruz. Bir araçta elektrik sebepli sorunlarda ilk akla gelen yer akümülatör yani arasın aküsüdür. Lakin elektrik kaynaklı sorunlar sadece akü nedeni ile olmaz. Hatanın ve arızanın tespiti detaylı bir şekilde yaparız sizlerde yola bu şekilde devam edersiniz. Sizde güvenilir oto elektrikçi hizmet almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Acil Yol Yardım

Aracınızdaki oto elektrik arızlarında acil yol yardım hizmeti ortalama 15 Dk içinde vereceğiniz konuma ulaşacaktır. Avrupa yakasındaki her semt ve ilçeye ulaşımız bulunmaktadır. Saat kaç olursa olsun tüm oto elektrik arızlarında zaman kaybetmeden servisimize ulaşın. Elektrik arızları için araç kapsamlarında oldukça fazla uyarı ve ikaz lambası ve işareti vardır. Aracını iyi tanıyanlar bu uyarılarda ne yapmaları gerektiğini bilir.

Şayet sizler oto elektrik sorunları hakkında hiçbir bilgiye sahip değilseniz müdahale etmeden bizi arayınız. Yolda elektrik sorunları kalan araçlar için yerinde gerekli tespit ve tamiri yapmaktayız. Acil yol yardım ekibimiz tarafından yerinde tamiri mümkün olmayan araçlar ise en yakındaki servisimize de tamir onarıma talebiniz dahilinde alınmaktadır. Uzmanlarımız Elektrik aksamları ve parça değişmesi durumunda sizleri bilgilendirir. Parçaların değişiminin yapılması için sizin onay vermeniz gerekir.

Oto Elektrikçilerin Kullandığı Malzemeler

Bir oto elektrikçinin kullandığı malzemeler sıralanacak olursa şu şekilde sıralanabilir bakım, onarım ve modifikasyon işlemleri süreci boyunca aşağıdaki malzemelerden yardım alır;

 • Cıvata, vida, çekiç ve benzeri hırdavat malzemeleri
 • Voltmetre
 • Ampermetre
 • Kablo
 • Fay ayarı kontrol cihazı
 • Anahtar takımları
 • Batarya şarj aleti
 • Lehim tabancası
 • Burç aparatı
 • Tezgâh mengenesi
 • Buji lokması
 • Kablo sıyırma aparatı
 • Hidrometre
 • Kutup başı fırçası
 • Akü