Karaman Klima Servisi

Klima Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti Bizi Hemen Arayın Profesyonel Hizmet Kaliteli Hizmet Al Hemen Servis Çağır Yüzlerce Mutlu Müşteri Güvenilir Firma Kaliteli ve Garantili
0 (531) 937 75 31

Klima servisi kusursuz hizmet ile yapılan arıza tespit, bakım, onarım hizmeti verir. Müşteri memnuniyeti her zaman üst safhada tutulmaktadır. Aynı zamanda klima bakım hizmetleri de kaliteli bir şekilde klima servisi tarafından hizmet verilmektedir. Klimalarınızda meydana gelen sorunları teknolojik yöntemler ile çözerek sizlere düşük onarım fiyatları ile hizmet sunuyoruz.

Markası ne olursa olsun klima tamiri ve servis hizmetlerimizden aynı gün içerisinde yararlanabilirsiniz. Özellikle hızlı servis hizmetini sunan klima servisleri arıza ve bakım durumlarında aynı gün servis sağlamaktadır. Tüm marka ve model klimaların arıza, bakım, onarım işlerinde sizlere bir telefon kadar yakınız. Klima arızalarında alanında uzman ustalarımız ile bulunduğunuz yerde sizlere hizmet sunuyoruz. Yaygın servis ağına sahip firmamızın güler yüzlü personeli ile Klima servisi kalitesini artırmıştır. 

Klima Teknik Servisi 

Klimanızda meydana gelen herhangi bir arızada klimayı servise göndermek zorlu bir iştir.  Bu sebeple klima arızalarına yerinde müdahaleler ile çözmek daha yararlı olacaktır. Uzman kadromuz ve klima teknik servisi ekibimiz ile tam donanımlı olarak hizmet veriyoruz. Klima servisi klimalarınızda oluşabilecek arızaları kısa zamanda tamir eder. Siz müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir. Klimanızın arızalanması durumunda firmamızla iletişime geçip ve kısa zamanda dönüş alarak, servisimizin adresinize gelmesini bekleyebilirsiniz. Kurumsal bir klima servisi olarak, dünya markalarına hakim olan ekibimizle arızaları tespit eder ve onarırız. Klimanızın ses yaptığı veya performans düşüklüğünde tamamen bozulmasını beklemeden klima servis ekibimizi çağırarak  müdahale etmemizi sağlayabilirsiniz. Klima onarımı, tamiri ve bakımı için Klima servisi ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Klimanızın arızalanma olasılığını düşüren, bakım ve onarım işlemlerinde klima özel servisi bütün teknik donanımlara sahiptir. Klima servisi, klimanızın arızalanma ihtimalini önceden tespit eder. müdahale eder. Klima servisi klima arızası sorununu bulur ve sizlere en uygun çözüm hizmeti verir. Klimanızda parça değişikliği gerektiren işlemlerde orijinal ve yan sanayi parça seçenekleri vardır. Müşteri memnuniyeti firmamız için en önemli konulardan biridir. Yaptığımız işi çözüm üretmek için kullanırız.

Klima Servisi Hizmetleri 

Klima servisi sizlere klimanız konusunda birçok hizmet vermektedir. Bu hizmetlerin başında arıza tespiti ve bakım onarımı yapılması gelmektedir. Klima servisi  hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Klima montajı
 • Klima demontajı
 • Bakım
 • Klima temizliği
 • Arıza tespiti
 • Arıza onarımı
 • İlaçlama
 • İç ünite filtre temizliği
 • İç ünite ilaçlanması
 • Dış plastik aksam ilaçlanması ve temizliği
 • İç ünite bağlantı kontrolleri
 • Dış ünite gaz kontrolü
 • Kaçak kontrolü
 • Dış ünite bağlantı kontrolü

Bütün bu hizmetlerden yararlanmak istediğiniz de size en yakın klima servisi ile iletişime geçin. Böylece konumunuza en yakın klima servisine ulaşmak için web sitemizi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Klima Temizleme

Klima filtrelerinin temizliği düzenli olarak üç ayda bir yapılması gereklidir. Çünkü klimalarda üstten emiş yaparak içerdeki havayı devir daim eder. İç ortama soğutarak veya ısırarak havayı göndermeyi sağlar. Filtre evaporatör emiş yaptığı için havasız ortamlarda daha hızlı ve daha çabuk kir olur. Kirler evaporatör kanallarını tıkar. Kanalın tıkanması sonucu klima görevini tam performansla yapamaz. Klima gereğinden fazla enerji harcar bundan dolayı daha fazla elektrik tüketir ve kötü kokular verir. Klimanın performansı düşer rahat soğutma ve ısıtma yapamaz. Filtreler kısa süre yıkandıktan sonra temizlenmediği ve bakım yapılması önemlidir. Çünkü dezenfekte olmayan filtreler bakteri üretir ve salgın hastalığa yol açar. Her marka klimalarda kullanıcıların genelde dikkat etmediği filtre sorunu yaşanmaktadır.

Filtre temizliğine dikkat etmek klima kullanıcılarımıza düşen görevdir. Özetle klimaların dış filtre temizliğini her 15 güne bir kullanıcı olarak sizler yapabilirsiniz. Normal musluk suyuyla herhangi bir kimyasal ilaç kullanmadan yapabilirsiniz. Marka ve model fark etmeksizin tüm klima işlerinizde bize ulaşabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz kaliteli işçilik ve uygun fiyat garantisi ile sizlere klima servisi hizmeti vermekteyiz. Klimalarınız için temizleme yaptırmak istediğiniz zaman aynı gün içinde evinize veya iş yerinize gelerek temizleme işlemi yapar. Böylece sizlere daha konforlu ve daha sağlıklı bir alan yaratırız.

Klima Montajı

Klima montajı için en önemli kriterlerden biri klimanın kurulum yapılacak yerini doğru bir şekilde belirlenmesidir. Dış ünite ile iç ünite arasındaki mesafe ne kadar kısa olursa, klima ısıtma ve soğutma işlemlerini o kadar verimli yapabilir. Klimayı kurmadan önce klima servisimiz müşterilere en uygun kurulum planını sunar. Klimanın etkin çalışma planının yanı sıra en önemli konulardan biri klimanın görsel olarak konumlandırılmasıdır. Kurulum sırasında olabildiğince çok havalandırma kanalını gizleyerek, görsel olarak zarif bir konumlandırma elde edebiliriz. Klimanın kurulum yerini ve doğru konumunun belirlenmesi, verimlilik elde etmek ve klimanın ömrünü uzatmak için çok önemlidir. Aksi takdirde, tıkalı hava sirkülasyonu olan parça aşırı ısınır ve arızalanır. Bu da size ek masrafların çıkacağı ve bütçenizin zarar göreceği anlamına gelir.

Klima bakım, onarım ve arıza işlemlerinin yanı sıra taşınma ya da yeni klima montajları için hizmet vermekte olan klima servisi, klimanızın işlevine göre doğru noktaya montaj edilmesini sağlayacaktır. Hem evinizin hem de iş yerinizin vazgeçilmez elektronik aletlerinden biri olan klimaların, doğru ve sağlam bir şekilde montajının yapılmasını sağlayacak olan firmamız, müşteri memnuniyetine de öncelik vererek sizin arz ve taleplerinizi de dikkate alır. Klimanızın sabitlenmesine ihtiyaç duyduğunuz anda, firmamızla iletişime geçerek, kaliteli ve sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz. Böylece profesyonel bir teknik ekibe sahip olan Klima servisi firmamız, isteklerinizi anında yerine getirerek, bu konuda hayal kırıklığına uğramamanızı sağlayacaktır.

Klima Demontaj Hizmeti 

Klima montaj hizmetinin yanı sıra demontaj hizmeti de vermekte olan klima yetkili servisi klimanızın taşınması ya da sökülmesi durumlarında da her zaman yanınızda olmaya devam edecektir. Uzman klima ekibimizle kısa sürede adresinize gelerek, klimanızın sökülmesini sağlar ve klimanızı zarar vermeden size teslim eder.

Klima işlemleri için uzman ve kemik kadromuzla güler yüzlü bir hizmet vererek, müşterilerimizin memnuniyetini önceliklerimiz arasında tutmaktayız. Bakım, onarım ve tamir hizmetimizle birlikte montaj ve demontaj hizmetimizden yararlanabileceğiniz, firmamız sizleri hayal kırıklığına uğratmayacak, kaliteli ve donanımlı bir hizmet sağlamayı hedeflemektedir.  Sizler klima demontaj hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime kurun. 

Klima Bakımı

Yaz ve kış mevsimlerinde kullanılan klimaların sürekli kullanılmaları onların ömrünün kısalacağı anlamına gelmemektedir. Klimaların bozulma nedenleri genellikle bakımsızlık, yanlış kullanım ve filtre tıkanıklıkları olabilmektedir. Bunun yaşanmaması için düzenli olarak bakım yaptırmakta fayda vardır. Klimanızın periyodik olarak bakıma alınması durumunda klimanız su akıtmaz, ses yapmaz ve kötü kokuları havaya transfer etmez. Sizler düzenli klima bakımı yaptırarak, hem kendi sağlığınızı etkileyen kötü hava transferinden kurtulur hem de yeni klima masraflarından kurtularak tasarruf etmiş olursunuz.

Klimalar hepimizin hayatında vazgeçilmez bir yere sahiptir. Hayatımızı kolaylaştıran bu cihazların uzun süre ve verimli kullanımı için dikkat edilmesi gereken hususların başında bakımları gelir. Bakımın  ne zaman yaptıracağınızı bilmiyor ya da sürekli ihmal ediyor olabilirsiniz.. Klima bakım konusunda dikkat etmeniz gereken bazı temel durumlar söz konusudur. Bu durumlardan ilki klima bakımlarını ne zaman yaptıracağınızla alakalıdır. Klima bakımları için en doğru zaman yılda 2 kere mevsim geçişleri öncesinde yapılmasıdır. Havanın çok sıcak ya da çok sıcak olduğu yaz ve kış mevsiminde klimaya olan ihtiyacımız artar. Dolayısıyla daha çok çalışan klimalar toz ve kir toplamış hale gelecek ve yavaş yavaş ilk verimini kaybedecektir.