Kocaeli Fırın Tamircisi

Fırın Tamircisi %100 Müşteri Memnuniyeti Bizi Hemen Arayın Profesyonel Hizmet Kaliteli Hizmet Al Hemen Servis Çağır Yüzlerce Mutlu Müşteri Güvenilir Firma Kaliteli ve Garantili
0 (531) 937 75 31

Fırın günümüzde üç öğünde hazırlanan ailecek hazırlanan yemeklerin oluşma sürecinde olmazsa olmaz, kalitesi ve profesyonel ayarı ile hayatımızı kolaylaştıran, her evde mutlaka bulunan bir beyaz eşyadır. Herhangi bir bozulma, çalışmama ya da pişirme düzeyinde yaşanan problemle birlikte günlük hayat kalitesinde düşüş yaşanmaktadır. Ankastre fırınınızda yaşanan teknik bozulmalar sonrasında hızlı bir müdahale desteği, gün içinde tamiri çok önemlidir. Bunun için acil olarak Fırın Tamircisi ile iletişime geçin. 

Akşama gelecek önemli misafirleriniz için fırında lezzetli yemekler yapılması planlanırken, bir anda bozulan ankastre fırın bütün planı iptal edebilir. Pişirme ayarında yaşanan problemi, tamir süreci uzun olur diye erteleyip, bir anda hiç pişirmemeye karar veren ankastre fırınınızla baş başa kalabilirsiniz. Fakat güvenilir, Fırın Servisi ve Tamir ekibiyle çalıştıysanız bu gibi problemlerin rahatlıkla çözülebileceğini bildiğiniz için içiniz hep rahat olacaktır.

Fırın Tamir Servisi

Mutfakların olmazsa olmazlarından biri hiç şüphesiz fırınlardır. Fırında kaliteli denildiğinde ise akla ilk olarak Mutfak Fırınları gelmektedir.

Deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Fırın Tamir Servisi geneline bakım, onarım, arıza, tamir, yedek parça ve teknik servis hizmeti sunmaktayız. Ankastre Fırın ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü sorunlarınıza Fırın ürünlerin Servisi olarak alanında uzman teknisyenleri ile zamanında müdahale ve çözüm odaklı kullanıcı memnuniyetini esas alan kurumumuz siz Ev, İşyeri, Restaurant , Cafe , Bar, Oteller, Fast , Food , Zincir Restaurant, Eğitim Kurumları, Hastaneler, Askeri Tesisler, Fabrika, Catering, Sosyal Tesisler değerli Endüstriyel Fırın ürün kullanıcılarına hizmetini sunmaktadır.

Fırınlarda Olası Çıkabilecek Sorunlar

  • Fırının iç tesis lambası yanmıyorsa arızalanmış ya da yanmış olabilir.
  • Fırının alt ve üst ısı dereceleri zıt ise bu sorun içinde pişirilen yemek, pasta, börek gibi gıdaları etkileyecektir. Kabarmayan ya da altı pişmemiş hamur işleri ile karşılaşmak istemiyorsanız hemen sorunu gidermeniz gerekmektedir.
  • Fırının fanında sorun varsa içinde pişen iki ayrı gıdanın kokuları birbirine karışabilir. Bu durum kulağınıza hoş gelmeyecektir.
  • Ocağın gözleri yanmıyorsa gaz gelmiyor olabilir. Bunu kontrol sağladıktan sonra sorun devam ediyorsa bizleri aramanız gerekecektir.
  • Ocak gözleri isli ya da farklı derecelerde yanıyorsa gözde bulunan gaz meydanlarında tıkanıklık oluşmuş olabilir. Bakılması gerekmektedir.
  • Emiş gücü eskisi gibi olmayan aspiratörlere de bakım yapılması gerekmektedir. Mutfağınızdaki yemek kokularını dış ortama vermek için bu önemli bir konudur.

Fırın Geç Pişiriyor Arızası İçin Fırın Tamircisi

Fırın geç pişiriyor arızası. Mutfakta yemek yapan kadınların sıkça karşılaştığı bir durumdur. Bu durum, genel olarak fırında bulunan rezistanslarda meydana gelen arızalardan sonuçlanmaktadır. Bunun haricinde, pişirilen yiyeceğin uygun derece programında pişirilmemesi de bu sorunlar arasında yer almaktadır. Her yiyeceğin bir derece programı vardır. Bu program hem yapılma süresini hem de pişirme sıcaklığını hesaplamaktadır.

Fırın İyi Pişirmiyor Arızası                

Fırın iyi pişirmiyor arızası ev hanımlarının sıklıkla uğradığı problemler arasında yer almaktadır. Bu sorun, genellikle fırın içerisinde yer alan tepsilerin doğru bir biçimde yerleştirilmemesinden veya fırında bulunan ısıların doğru şekilde çalışmamasından sonuçlanmaktadır. Fırının sıcaklık sisteminden tam verim almak için, tepsilerin doğru bir şekilde yerleştirin.

Fırın Lambası Yanmıyor Arızası İçin Fırın Tamircisi 

Fırın lambası yanmıyor arızası çok nadir karşılaşılan hatalar arasında yer almaktadır. Bu hata, çoğunlukla prizden sonuçlanmaktadır. Fırının içini aydınlatmak için bulunan lambalar, doğrudan prizden gelen elektrik akım gücünü kullanmaktadır. Elektrik gücünü prizden lambalara ulaşır ve aydınlatma sağlanır. Ancak bu lambalar, yüksek akımdan dolayı veya prizde oluşan elektrik akımdan dolayı yanmaz.

Fırın Çakmak Çalışmıyor Arızası 

Fırın çakmak çalışmıyor arızası kullanıcıların sıkça sorun yaşadığı problemler arasındadır. Bu sorun, pek çok arızadan kaynaklı olabilmektedir. Arızalar, çakmak butonunda oluşan aşınmalar, butona elektrik gücü veren kablolarda ezilme veya kırılma olabilmektedir. Ayrıca yüksek akımdan, butona bağlı yerler kısa devre yapabilmektedir. Çakmak butonlarında yer alan trafolar da arıza yaparak çalışmayabilmektedir.

Fırın Isıtmıyor Arızası İçin Fırın Tamircisi

Fırın ısıtmıyor arızası genellikle ısı rezistanslarında oluşan arızalardan ortaya çıkmaktadır. Rezistanslarda oluşan arızalar arasında; fan motorunda oluşan arıza ve ısı rezistanslarında oluşan arızalar bulunmaktadır. Bu arızalar genellikle yüksek voltajdan kaynaklanan kısa devreler yüzünden gerçekleşmektedir. Kısa devre, elektronik cihazların aşırı yüklenmesine sebep olur ve cihazın yapısına zarar verir.

Fırın Altını Pişirmiyor Arızası İçin Fırın Tamircisi

Fırın altını pişirmiyor arızası kullanıcılarının sıkça karşı karşıya geldiği sorunlardan biridir. Bu sorun, fırının içine yerleştirilen tepsilerden, yiyeceğin doğru pişirme ısısına göre pişirilmemesinden veya fırının alt kısmında bulunan rezistanslardan kaynaklanabilmektedir. Tepsilerin uygun şekilde yerleştirilmemesi, tepsiye yapılan ısı dağılımını engellemektedir. Bundan dolayı yiyeceklerin bazı yerleri pişmez, bazı yerleri de ısıya çok maruz kaldığından yanar. Pişirme ile alakalı arızalar için Fırın Tamircisi ile iletişime geçin.

Fırın Geç Pişiriyor Arızası İçin Fırın Tamircisi

Fırın geç pişiriyor arızası. Mutfakta yemek yapan kadınların sıkça karşılaştığı bir sorundur. Bu durum, genel olarak fırında bulunan rezistanslarda gerçekleşen arızalardan kaynaklanmaktadır. Bunun haricinde, pişirilen yemeğin uygun ısıda programında pişirilmemesi de bu sorunlar arasında yer almaktadır. Her yiyeceğin bir derece programı vardır. Bu program hem pişirme süresini hem de pişirme sıcaklığını hesaplamaktadır.

Arızalı Fırın İçin ; Fırın Resitasn Değişimi , Fırın Komutotör Değişimi , Fırın Termik , Fırın Termostat , Fırın Ekeltronik Kart , Fırın Kablo Gurubu Değişimi , Fırın Düşme Değişimi , Fırın Tamir Düğmesi. Bu hizmetler için Fırın Tamircisi ile iletişime geçin.

Günümüzde Kullanılan Bazı Fırın Markaları

Evlerde en çok kullanılan beyaz eşyaların arasında fırınlar gelmektedir. Fırınlar marka ve modellere göre çeşitlilik gösterir. Kısacası en çok kullanılan fırın markalarını şöyle sıralayabiliriz:

Samsung, Bosch, Arçelik, Siemens, Beko, Vestel, Electrolux, Altus, Profilo, Regal, Miele, Franke, Luxell, Kumtel, Silverline, Hoover, Simfer, Ferre, Teka, Alveus, İtimat, Hotpoint Ariston, Esty, Vinola, General, Hafele, Ukinox, Termikel, Dominox, Naturel, Arnova, Oscar , Dometic, Luno, Maximus, Pera, Zendi, GL General, Homtego, Lanova, Bari, IC.