Kütahya Uydu Servisi

Uydu Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti Bizi Hemen Arayın Profesyonel Hizmet Kaliteli Hizmet Al Hemen Servis Çağır Yüzlerce Mutlu Müşteri Güvenilir Firma Kaliteli ve Garantili
0 (531) 937 75 31

Uydu Servisi birçok kişi tarafından tercih edilmesinin başlıca sebepleri vardır. Bazıları şu şekildedir; çanak anten montajı, uydu güncelleme, uydu kurulumu ve uydu bakımı gibi alanlarda yüksek kalitede ve uygun fiyatlarla hizmet sunmasıdır. Ayrıca uydu ve antenle ilgili tüm sorun ve şikayetleriniz için gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Kullanıcılarımıza merkezi sistem bina çözümlerinde ve çanak anten kurulumunda da hizmet sağlamaktayız. Ayrıca bizi tercih eden kullanıcılar; keyifli ve yüksek kaliteli görüntülere, kesintisiz ve kolay bir şekilde, sitelerinden ya da evlerinden ulaşabilirler. Ayrıca çanak anten ve reciver gibi tüm ürünlerimiz orijinal ürünlerdir. Servisimiz, birçok uydu vericisinin satış, kurulum, bakım ve montaj işlemlerini titizlikle ve garantili olarak yapmaktadır. Ayrıca bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz sayesinde tüm kurulum ve montaj işlerinizi itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca çanak anten kurulumu, uydu sistemleri kurulumu, apartman ortak kullanım uydu sistemleri kurulumu, multi switch merkezi uydu sistem kurulumu, uydu alıcısı tamiri ve uydu anten bakımı hizmeti de sağlamaktayız. İnternet sitemiz üzerinden uydu servisi hizmetini en güvenilir şekilde ve tek tuşla alabilirsiniz.

Uydu Anten Servisi

Merkezi uydu sistemleri sağlıklı bir şekilde tasarlanmakta ve piyasaya sürülmektedir. Firmanın bünyesinde çalışan tüm bireyler acil uydu servisi antenci pozisyonunda uzman olmakla beraber, mesleğin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahiptir. Ayrıca kurulum işlemlerinde tercih edilen tüm uygulama yöntemlerinin doğruluğu bilimsel olarak da kabul edilmiştir. Uydu anten sistemleri bölgenin her mahallere ve caddesine uydu anten servisi destek imkânı sunarak, planlanan projelerin kısa bir süre içerisin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Yaşanılan sorunlar için de firma bünyesinde ayrı bir çözüm ekibi oluşturulmuştur. Özellikle de çekilen kabloların zarar görmesi, yerinden çıkması ya da anten ayarının bozulması gibi sorunlar, servis tarafından kısa bir süre içerisinde çözülmektedir.

Sektörün en eski firmalarından biri olan uydu anten sistemleri servis hizmeti açısından da ciddi bir başarılı elde etmiştir. Örneğin bireylerin herhangi bir arıza ile karşılaşması durumunda, maksimum 2 iş günü içerisinde çözüm ekiplerinin istenilen adreslere yönlendirilmesi sağlanmaktadır. İş yoğunluğu ne olursa olsun, bu sürede herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır. Merkezi uydu sistemleri makul şekillerde tasarlanmakta ve yapılan testlerden sonra teslim edilmektedir. Ayrıca kurulum işlemlerinden sonra ki süreçte de bir sorun çıkması halinde destek ekiplerimiz devreye girmektedir. İnternet sitemiz üzerinden kolaylıkla ve en kısa sürede uydu anten servisi hizmeti alabilirsiniz.

Uydu Servisi Ustalarının Verdiği Hizmetler

Uydu kurulumu olarak hizmetlerimizi temiz işçilik, sağlamlık ve müşteri memnuniyetine yönelik uygulamaktayız. Yaptığımız işlemlere güveniyoruz ve tüm hizmetlerimize 1 yıl garanti veriyoruz. Müşterilerimizden gelen memnuniyet çağrıları bizleri son derece mutlu etmektedir ve doğru yolda olduğumuzu bilmemizi sağlamaktadır. Uydu kurulumu ustalarımızın verdiği hizmetler şu şekildedir;

 • Mini hd uydu alıcısı montajı
 • Antensiz uydu montajı
 • Internetli uydu alıcısı kurulumu 
 • Uydu anteni kurulumu
 • Nextstar uydu montajı
 • Merkezi sistem uydu montajı
 • Çanak antensiz uydu alıcısı kurulumu
 • Scart girişli uydu alıcısı kurulumu
 • Antensiz uydu alıcısı montajı
 • Çanaksız uydu alıcı montajı
 • Çanak anten montaj
 • Yeni nesil uydu alıcısı
 • Delikli çanak anten kurulumu
 • Merkezi sistem uydu kurulum

Müşterilerimizden gelen memnuniyet çağrıları bizleri son derece mutlu etmektedir ve doğru yolda olduğumuzu bilmemizi sağlamaktadır. Bizim ve çalışanlarımız için müşteri memnuniyeti öncelikli olarak gelir. Uydu Servisi internet sitemiz üzerinden rahatlıkla ve tek tuşla en güvenilir şekilde ulaşabilirsiniz.

Televizyon Uydu Servisi

Yeni televizyon modeli aldığınız da aldığınız yer ile orada yetkili ve bilgisi üst düzeyde olan bir satış sorumlusuna kurulum ile ilgili detaylı olarak sorular yönelterek teknik servisin bu televizyonu kurmaya gelip gelmediğini sorabilirsiniz. Eğer bu televizyon modeline yetkili servis gelmez ya da gelse bile ücretli geliyor diyorlarsa o zaman da kendiniz yakınlarınız da bir tv kurulumunu ve aynı zaman da ayarını da yapabilecek birilerini bulabilir ya da isterseniz de bizleri televizyon kurulumu için de internet sitemizden ulaşıp televizyon uydu servisi için arayabilirsiniz.

Televizyon uydu servisi olarak bizler çanak anten tamircisi olarak çalışan güvenilir ve çalışkan bir ekibiz. Personellerimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerdir. Televizyon kurulumları ile ilgili sadece tv askı aparatı ile duvara montajını gerçekleştirmekten ziyade bütün uydu sinyal arızalarını da aynı anda yapabilmekteyiz. Yetkili servisin sadece gelip televizyonu kurup gitmesi ile işlemlerin bitmediğini antende sorunlar varsa onlarında yapılması gerekir. Sizler de yeni televizyon aldığınız da televizyon ya da kurulumu yapan yerleri arayın. Yetkili televizyon servisine televizyonunun kurulumunu yapar. Veya televizyon uydu servisi hem televizyon montajını hem de sinyal problemi yaşıyorsanız onunda tamir eder. Televizyon kurulumu ve Uydu Servisi ustalarımızdan faydalanmak istiyorsanız bize internet sitemiz üzerinden konforunuzu bozmadan tek tuşla ulaşabilirsiniz.

Anten Ayarı

Bir anten ayarını yapmak sizler için çok zor bir işlem olarak gelebilir. Özellikle işi bilmeyen biriyseniz bunu yapmak sizlere işkence haline gelmesi ya da bir işi yapayım tamirciye para vermeden kendim yapayım derken farklı bir ücret daha çıkabilir. Anten ayarı için hemen birkaç dakika içerisinde oluşturulan randevunun ardından en kısa bir zaman en yakın uyducu servisimizden destek alabilirsiniz. Sizler tarafından temin edilen bütün çanak anten yedek parçalarını da dilerseniz montaj ve ayarlamasını yapıyor ve dilerseniz de kendimiz sizler için lazım olabilecek bütün malzemelerin teminini kendimiz de sağlayabiliyoruz.

Yapılacak olan çanak antenlerin garantisini verebilmemiz için uydu ayarı ve çanak antenlerin bütün malzemelerini bizlerden almanız gerekir. Bir başka firmanın çana antenini alıp bunu takın demeniz bizim açımızdan hiçbir şekilde problem çıkmamaktadır. Bunun için internet sitemiz üzerinden anten ya da uydu servisimizden en kolay ve en kısa sürede ulaşıp servis hizmeti alabilirsiniz.

Uydu Alıcısı

Uydu alıcısı hizmetlerimizde kaliteli malzeme kullanarak yapılan tamir ve bakım işlerinin uzun süreli olarak kullanılması gayesi ile çalışmaktayız. En kaliteli görüntüyü almak için en modern teçhizat ve ustalar çalışıyoruz. Ekipmanlarımızı sürekli güncelleyerek ve uydu alıcısı firmalarının eğitimlerine katılarak uydu cihazından alınabilecek HD ve 4K görüntüleri televizyonunuzda donmalar ve kesinti yaşanmadan izlemenize yardımcı oluyoruz.

Uydu ve çanak anten problemlerinde ilk kontrolü sizin yapmanız çok önemlidir. Uydu kablolarını ve LNB bağlantılarını kontrol ederek uydu servis ücreti ödemeden kendiniz çözüm bulabilirsiniz. Yaptığınız incelemeler yeterli gelmediyse bizi arayarak profesyonel uydu alıcısı ekibimizden yardım isteyebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden kolaylıkla bizlere ulaşabilirsiniz.