Sakarya Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti Bizi Hemen Arayın Profesyonel Hizmet Kaliteli Hizmet Al Hemen Servis Çağır Yüzlerce Mutlu Müşteri Güvenilir Firma Kaliteli ve Garantili
0 (531) 937 75 31

Beyaz eşya servisi montaj, bakım ve tamir hizmetlerini dünyaca kullanımı yaygın olan Bosch, Arçelik, Vestel, Samsung, ve diğer tüm markaların hizmetlerini sağlamaktadır. Beyaz eşya servisi ev ve iş yerlerinizde bulunan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı veya derin dondurucu gibi beyaz eşyaların arızalarında hizmet veren beyaz eşya servisi ekibimiz uzman kişilerden oluşmaktadır. Beyaz eşya servisinde çalışan ustalarımız sadece arıza tamirini yapmakla kalmayıp beyaz eşyalarınızın bakım ve montaj işlemlerinde de sizlere hizmet sağlar. Orijinal yedek parça değişimlerinde sizlere hizmet vermektedir. Firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Firmamızın teknik elemanları işlerinin ehli insanlardan oluşmaktadır. Gerektiğinde beyaz eşyanızı evinizde tamir edip zamandan tasarruf ederek mağduriyetinizi en kısa sürede gidermeye çalışırlar. Bütün bu hizmetleri verirken bütçenizi düşünerek sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermektedirler. Beyaz eşyaların herhangi bir arızası tespiti, onarımı ve bakımı ile sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesinden ve teknik ekiplerimizin başarısından şüpheniz olmasın.  

Buzdolabı Tamircisi

Yaşam alanımızın en önemli parçasından biri de buzdolaplarıdır. Gıdaların en uygun koşullarda saklanması, korunması, depolanması, bazı marka ve modellerde ekstra özellikler ile buz üretimi, derin dondurucu, farklı besinler için farklı bölmeler bulunması buzdolaplarını vazgeçilmez kılar. Sürekli değişen ve gelişen ürün çeşitliliğini takip eden ve arızalara en uygun çözümleri sunmak için kendimizi geliştirmekteyiz. Bu sayede her marka model ve özellik için uzman kadromuz buzdolaplarınızda meydana gelen arızlara anında müdahale ile en uygun çözümler sunmaktadır. Tüm servis hizmetlerinde olduğu gibi buzdolabı servisi hizmetinde de hız çok önemlidir. 

Günlük kullanımınızın aksaması gıda bozulmalarına ve kayıplara sebep olacağından en yakın zaman da buzdolabında oluşan arızalar giderilmelidir. Böylece günlük yaşamınızda aksamalar olmaz ve gıdalar da bozulmalar yaşanmaz. Buzdolabı servisinde en önemli etkenlerden biri de işini bilen kişilerden hizmet alınmasıdır. Aksi halde ürününüze uygulanacak yanlış bir tespit ve kalıcı hasarlara neden olur. Müdahalenin hızı, ekibin uzmanlığı kadar kullanılan yedek parçanın kalitesi de önemlidir. Düşük kaliteli bir parça tüm sistemi bozabilir. Bu sebeple ürüne en uygun parçanın 1. Kalitesini kullanmak gerekir. Hizmetlerimizde müşteri istekleri birinci plandadır. En uygun çözümleri sunarken amacımız memnun müşteriler oluşturmaktır. Bu çerçevede yaptığımız her işlem için ayrıntılı bilgi paylaşımı ve şeffaflık ile yaklaşım yapıyoruz.  

Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Beyaz eşya servisimiz, her marka çamaşır makinesi montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz. Bu anlamda yerinde beyaz eşya montajını en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Montaj, bakım ve onarım sonrası teknik aletlerinizi de güvenle kullanabilirsiniz. Çamaşır makinesi servis hizmeti verilmekte, ayını zamanda yedek parçaları bulunmaktadır. Çamaşır makinesinin gürültülü çalışması, sıkmaması ya da deterjanı almaması sorunlarında sizlere kesin çözümler sunmaktadır. Teknik servis elemanlarımızın yapacağı incelemeler sonrasında bütün arızalara kesin çözümler tarafımızca sunulmaktadır. Böylelikle kişiler verimli çalışan çamaşır makinelerini yıllarca kullanabilirler. Çamaşır makinesinin çalışırken aşırı titremesi, çamaşırları ıslak çıkarması ve gürültülü çalışması normal bir durum değildir. Çoğu zaman yanlış kullanım ya da makinenin verdiği sinyallere rağmen arızalı olmadığı düşünülmektedir. Elektrikli cihazlarla bu süreç makinenin ölümünün gerçekleşmesine ve tamir edilemez bir noktaya gelmesine neden olabilmektedir. Makine arıza tespiti sırasında, makinenin iç kısmı açılarak, verdiği sinyaller doğrultusunda arızasının tespit edilmesi sağlanacaktır. Elbette ki, firmamızın siz değerli müşterilerin sunduğu hizmetler bunlarla da sınırlı değil. Beyaz eşyalarınızın tüm marka bakım servisini de üstlenen firmamız gelişen dünya koşullarını sürekli takip etmektedir. Tüm bu gelişmeleri kendine anında uyarlamaktadır. Bu anlamda kendini sürekli yenilemekte, müşterilerine sunduğu teknik hizmetin kalitesini yüksek tutmaya çalışmaktadır. Böylece, alanında son derece uzman ve profesyonel bir teknik kadro ile sizin ihtiyaçlarınıza anında cevap vermektedir. Eğer siz de beyaz eşyanızı güvenli ellere güvenle teslim etmek isterseniz mutlaka bizi aramalısınız.  

Bulaşık Makinesi Teknik Servis 

Bulaşık makinesi teknik servisi; hizmeti kapsamında, arıza, onarım ve bakım alanlarındaki bütün süreç hızlı bir şekilde ilerletilmektedir. Özellikle arıza tespiti, bulaşık makinesinin temizlenmesi ve bakıma alınması işlemleri için sertifikalı profesyonel ustalarla çalışılmakta, kısa zamanda işleme alınmaktadır. Onarım ve bakım hizmeti alanında, bulaşık makinesinin markası, modeli ve kullanım süreci hakkında bilgi alınarak, profesyonel bir yaklaşım uygulanacaktır. Kaliteli ve profesyonel bir hizmet için orijinal yedek parça kullanımı ; aynı zamanda tamir aşamasında yeterli ekipman donanımıyla hareket edilerek, % 100 garantili bulaşık makinesi servisi hizmeti verilerek, adresten alım ya da adreste onarım hizmeti sağlanacaktır.

 Bulaşık makinesi; günlük yaşantıda oldukça sık kullanılan ve sürekli suya maruz kaldığı için kireçlenme potansiyeli yüksek olan makineler arasında yer almaktadır. Bulaşık makinesinin temizlik performansının düşmesi, su sıcaklığının azalması ya da aşırı sesli çalışması durumlarında bulaşık makinesi teknik servisi iletişime geçerek, arıza tespit hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında dünyanın ileri gelen markalarının arıza nedenlerini bilen, alanında profesyonelleşmiş, sertifikalı ustalarla birlikte çalışılarak süreç tamamlanacaktır.  

Çamaşır Kurutma Makinesi Tamir Servisi

  • Aşağıdaki konular ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz;
  • Kurutma sonunda çamaşırların nemli çıkması,
  • programın nedensiz olarak yarıda kesilmesi,
  • kurutma makinesinin içindeki aydınlatmanın yanmaması,
  • filtre temizleme uyarı sembolünün yanıp sönmesi

gibi arızalar ile karşı karşıya kaldığınız zaman mutlaka bir teknik servis ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ayrıca bu arızalarla karşılaşmamak için evinizde kendiniz basit bakımlar yapabilirsiniz. Örneğin; her kurutma işleminden sonra lif filtresini ve yükleme kapağının iç yüzeylerini mutlaka temizleyin. Filtre yuvasını elektrikli süpürgeyle temizleyebilirsiniz. Filtre çekmecesinin arkasında bulunan evaporatörün kanatçıklarındaki birikmiş lifleri elektrik süpürgesiyle temizleyin. Bu ve buna benzer basit bakımlar ile çamaşır kurutma makinenizi daha uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca kendi başınıza çözemediğiniz arızalarda çamaşır kurutma makinesi tamir servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Derin Dondurucu Tamir Servisi

Firmamız marka ve model fark etmeksizin sizlere eksiksiz bir hizmet sağlamaktadırlar. Tamir servisi bünyemizde çalışan ustalarımız alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu kişiler derin dondurucularda meydana gelebilecek her arızanın tespitini ve onarımını yapar.

  • Derin Dondurucularda oluşan bazı arızalar;
  • Dondurucu çalışmıyor,
  • Derin dondurucu çalışıyor ama soğutmuyor,
  • Deep freeze kısmı buzlanma yapıyor.

Bu şekilde oluşan arızalarla baş başa kaldığınız zaman bizlere iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uzun yıllardır beyaz eşyalarınız için servis ekibimiz tarafından bakım ve onarım desteği verilmektedir. Her zaman müşteri odaklı olup çalışmalarımızı kaliteli bir şekilde ilerletmekteyiz.  

Küçük Ev Aletleri Tamircisi

Küçük ev aletleri tamir servisi olarak özellikle evlerimizde kullanılan ev aletleri tamiri konusunda uzmanlaşmış personellerimizle gün içerisinde gelen servis taleplerine aynı gün ulaşıyor ve sorunu gideriyoruz. Firmamız arıza tamir hizmetleri sunmaktadır. Hızlı ve güvenilir teknik hizmet almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. 

Kullanmış olduğunuz ev aletleri teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirilecektir. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin cihazlarının daha az arıza vermesi için düzenli bakım yaptırmanızı önermekteyiz.