Samsun Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti Bizi Hemen Arayın Profesyonel Hizmet Kaliteli Hizmet Al Hemen Servis Çağır Yüzlerce Mutlu Müşteri Güvenilir Firma Kaliteli ve Garantili
0 (531) 937 75 31

Teknolojinin nimetlerinden hepimiz fayda gördüğümüzden dolayı bizlerinde sürekli arz ve taleplerimiz arasın da yerini almaktadır. 1950 sonrası sanayide bazı gelişmeler meydana gelmiştir. Kömür ve çelik sanayisinden sonrası beyaz eşya sektöründe hareketlenmeler yaşanmıştır. Bu sebeple beraber beyaz eşyalar hayatlarımıza girmeye başlamıştır. Tüm beyaz eşya ürünleri aslında hayatlarımızı kolaylaştırmak üzere kurgulanmış ve ona göre tasarlanmıştır. Bulaşık makinesi servisi hassas yüksek donanımlı cihazlardır. Kullanım talimatlarına uymak son derece önem arz etmektedir.

Elektronik eşyalar yaşam alanlarımızın vazgeçilmezleridir. Bazı eşyalar hayatlarımızda olmasa da olur. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi en gerekli ve önemli beyaz eşyalar yaşamlarımızda vazgeçilmezdir. Beyaz eşyaların üretimi hassas ve ince detaylı donanıma sahiptir. Kullanım talimatlarına ve belirli periyotlarla bakımlarına özen gösterilmelidir. Böylece beyaz eşyaların performansında artışa sebep olunur. Aynı zaman da kullanım ömürlerinde 2- 3 katına çıkarmış oluruz.

Bulaşık Makinesi Tamir, Bakım, Arıza Servisi

Beyaz eşyalar enerjiden, sudan ve zamandan tasarruf sağladığından dolayı hayatlarımızda sıklıkla kullandığımız eşyalar arasındadır. Yanlış hatalı kullanımlardan kaynaklı arızalar meydana gelebilir. Bu ve benzeri arızaların ve cihaz kayıplarının önüne geçmek için mutlaka kullandığımız beyaz eşyaları doğru kullandığımızdan emin olmak için mutlaka uzman bulaşık makinesi  tamircisinden destek almak avantaj sağlar.

Sizlere kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti misyon haline getiren servisimiz uygun fiyat garantisiyle de sizi ve bütçenizi yormadan beyaz eşyalarınızda ki her problem çözüme kavuşturulur. Sadece bulaşık makineleriniz de ki problemler için değil tüm marka ve model garanti süresi dolmuş tüm beyaz eşyalarınız için en güvenilir bakım, tamir ve onarım hizmeti veren firmalardan biri olarak sizlere daha iyi şartlarda servis hizmetleri verebilmemiz için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Bulaşık makineleri sürekli kullanımından dolayı zaman zaman birtakım arızalar çıkarabilmektedir. H marka ve model bulaşık makinesinin teknik servisliğini yapmaktayız. Herhangi bir arıza durumunda bize ulaşabilir ve arızanızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Bulaşık makinesi bakım ve tamiri için profesyonel bir ekip ile çalışmanız hem makinenizin doğru çalışmasını sağlar. Hem de bütçenizi yormaz. Bu alanda uzun süredir iş yapmakta olan ekibimiz sizin makinenizi en uygun bir şekilde tamir eder. Bulaşık makinenizde herhangi bir arıza ile karşılaştığında uygulamanız gereken birtakım adımlar bulunmaktadır. Bu adımları şu şekilde sıralayabiliriz. İlk olarak bizi arayarak arıza kaydı oluşturmalısınız. Burada arızanızın ya da sorununuzun ne olduğunu belirtmeniz en önemli faktördür. Sonrasında kısa süre içerisinde bulaşık makinesi servisi size ulaşacak ve arızanın giderilmesi için adeta ellerinden geleni yapacaklardır. Ayrıca bulaşık makinenizde bir parça değişimi gerekiyor ise tamirciler tarafından bulaşık makinesi tamiri tarafından yedek parça temin edilir.

Bulaşık Makinesi Teknik Servisi 

Arızası ne olursa olsun bulaşık makinenize haftanın 7 günü 24 saat servis hizmeti sunmaktayız. Arıza yapan bulaşık makineniz için hemen servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlerden adresiniz alınarak arıza kaydınız oluşturulacak ve ekiplerimize bilgi verilerek en kısa sürede sizlere ulaşım sağlanacaktır. Arızalı bulaşık makinenizi baştan sona kontrol edecek olan teknisyenlerimiz sorun hakkında bilgi ve masraf tutarını belirterek sizin onay vermeniz durumunda tamir işleminizi gerçekleştirecektir.

Gelişen teknolojileri takip eden uzman personellerimiz, farklı bulaşık makinesi markalarının servis çalışmaları için yeterli bilgilere sahiptir. Sahibi olduğunuz bulaşık makinesi için bakımdan montaja, arıza giderilmesinden parça değişimine kadar tüm hizmetler için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız yılların verdiği tecrübe ile müşteri kaygılarını çözmektedir. Tüm çalışmasını karşılıklı güven ile gerçekleştirmeye ve en iyi hizmeti sunmaya çalışır. Sorunsuz çalışan ve yaşam konforunuzu kesintiye uğratmayacak biçimde hızlı çözüm ile bulaşık makinesi teknik servisi hizmeti alacağınızı bilmelisiniz. Bu ayrıcalıklı ve kaliteli servis hizmeti için çok yüksek maliyetler ödemek zorunda da kalmamak için mutlaka bulaşık makinesi tamircisi ile iletişime geçmelisiniz.

Bulaşık Makinesi Arızaları

Günümüzde kullanılan mutfak aletleri arasında insanlara en çok kolaylık ve rahatlık sağlayan bulaşık makinesi olmuştur. Bulaşık makinesinin icadı ile zaman kaybının önüne geçilmiştir. İcat edildiğinden beri bulaşık makinesi günümüze gelene kadar birçok aşamadan geçmiş ve birçok yeni özellik kazanıp yeni fonksiyonlara ve özelliklere sahip olmuştur. Artık bulaşık makinelerinin sadece bulaşıkları iyi yıkamasına bakılmıyor. Enerji tüketimi az olan su tasarrufu hatta bulaşık deterjanı kullanımının az olması da bulaşık makinesi alınırken istenilen özellikler arasında yer aldı. Özeliklerin çoğalması sebebi ile bulaşık makinelerinde sık sık arızalar ile karşılaşılmıştır. Bu arızaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Bulaşık makinesinin su almaması
  • Bulaşık makinesinin su boşaltmaması
  • Ana kart arızası
  • Rezistans Arızası
  • Bulaşık makinesinin kapağının açılmaması
  • Termostat Arızası
  • Bulaşık makinesinin kurutma yapmaması
  • Makinesinin gürültülü çalışması
  • Bulaşık makinesinin su ısıtmaması
  • Bulaşık makinesinin su akıtması

Bu arızalardan herhangi biri ile karşılaştığınız zaman mutlaka bulaşık makinesi tamir servisi ile iletişime geçmelisiniz. Size en yakın bulaşık makinesi tamir servisi aradığınız zaman web sitemizi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Bakımı 

Bulaşık makinesi bakımı öncelikle can ve mal güvenliği açısından çok önemlidir. Makine bakımı yapılırken elektrik, su kaçağı veya başka bir sorunun olup olmadığı kontrol edilir. Makinenin kontrolden geçirilmesi, içeriğinin ve parçaların temizlenmesi, gerekli olan ayarların yapılması sağlanır. Bulaşık makinesi teknik servisi olarak profesyonel şekilde çalışmaktayız.

Evlerde siz de kendi başınıza küçük bakımlar yapabilirsiniz. Mesela bulaşık makinesinin verimli çalışması için filtreleri haftada en az bir kez temizleyin. Filtreler üzerinde yemek artığı kalıp kalmadığını kontrol edin. Yemek artığı kalmışsa filtreleri çıkarıp musluk altında iyice yıkayın. Eğer bu işlemler yeterli gelmediyse mutlaka bir bulaşık makinesi servisi ile iletişime geçin.

Bulaşık Makinesi Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Mutfağımızdaki en büyük kurtarıcımız olan bulaşık makinesi, kalabalık akşam yemeklerinden, uzun uzun yapılan kahvaltılardan ve keyifle içilen çay ya da kahvelerden sonra yardımımıza koşarak, mutfaktaki en zorlu işlerden biri olan bulaşık yıkama sürecine pratiklik kazandırır. Gelişmiş özelliklerle donatılan pek çok bulaşık makinesi vardır. 

Makinesi satın alırken bilmeniz gereken detaylar şu şekildedir. Bulaşık makinesi alırken bilmeniz gereken ilk detay, makinenin tipine karar vermektir. Bulaşık makinesi kapasitesini belirleyin; kapasite makinenin tek seferde kaç parça yıkayabileceği ile ilgilidir. Su ve elektrik tasarrufu sağlayarak hem bütçenizi hem de doğal kaynaklarımızı korumanız mümkündür. Bunun için bulaşık makinesi seçimi yaparken enerji verimi yüksek bulaşık makinelerini seçmelisiniz. Makineniz arızalandığı zaman bulaşık makinesi yetkili servis seçerken de dikkatli olunmalıdır.