Siirt Oto Kurtarma

Oto Kurtarma %100 Müşteri Memnuniyeti Bizi Hemen Arayın Profesyonel Hizmet Kaliteli Hizmet Al Hemen Servis Çağır Yüzlerce Mutlu Müşteri Güvenilir Firma Kaliteli ve Garantili
0 (531) 937 75 31

Uzun yolculuklara çıktığınız zaman aracınızın yolda kalma gibi bir durumu meydana geldiği zaman Oto Kurtarma veya yol yardım hizmeti veren firmaları bulmak oldukça kolaydır. Oto kurtarma; herhangi bir motorlu taşıtın seyahat esnasında veya çalıştırılmasında meydana gelen sorunlara ve bu sorunların çözülmesi için belirli kişiler tarafından yardım alınmasına oto kurtarma ya da yol yardım adı verilmektedir.

Oto kurtarma yol yardım hizmeti veren firmalar bulunmuş oldukları şehirlerde her yere hizmet verir. 7/24 olarak hizmet veren oto kurtarma yol yardım hizmetleri, sürekli olarak müşterilerin yardımına koşmaktadırlar. Müşteriler için herhangi bir yardıma ihtiyaç olduğu zaman Google’da arama yaparlar. Birçok firma ile karşılaşılır. En yakın oto kurtarma ve yol yardım hizmetlerine web sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler.

Oto Kurtarma Hizmetleri 

  • Ağır Vasıta Kurtarıcı
  • Tekne ve Karavan Taşıma
  • Motosiklet Taşıma
  • Ahtapot Çekici

Web sitemiz üzerinden deneyimli Oto Kurtarma hizmetine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Oto Çekici Hizmeti 

Daha önce araç arızası yaşamamış ve oto çekici hizmeti almak zorunda kalmamış olabilirsiniz. İlk araç arızası oldukça can sıkıcı ve tecrübe edilmesi zor bir durumdur. Üstelik hiç kimse acil yol yardımı hizmeti almaktan da hoşlanmaz. Çünkü bu durum, aracınızın büyük bir problemi olduğuna işaret eder ve aynı durum fazlasıyla keyif kaçırıcı ve hatta moral bozucudur.

Aracınızın başına gelmiş olan arızanın boyutu belirlenmeden önce, onu yoldan güvenle uzaklaştırmak ve genel arıza tespiti yapmak ise oldukça önemlidir. Bunu sağlayan işlem ise yol yardım hizmeti ve oto kurtarma hizmeti veren firmalar tarafından karşılanır. Hemen Geliriz olarak sizler için bu tür hizmetleri sağlarken, aynı zamanda olay yerinde oto elektrik arızalarının giderilmesi hizmetini sağlıyoruz. Aldığınız hizmetten sonra size kalan şey ise aracınıza binip güvenle uzaklaşmak oluyor.

Oto Kurtarıcı Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

Müşteri hizmetleri tüm istek ve şikayetler için ön plana çıkan bir alandır. 7 gün 24 saat bu alanla temasa geçmek mümkündür. İletişim numarasına web sitemiz üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz. Oto kurtarıcı denildiği zaman genelde yolda kalmış araçları çekmek akıllara gelir. Ancak yolda arıza yapan araçlara da müdahale eder. Bunun dışında yolda kaldığınız zaman sizi de şehir içine herhangi bir yere bırakma durumu hakimdir. Buna ek olarak aracın servise taşınıp burada genel bakımı da oto kurtarma yapar.

Oto kurtarma sadece aracı çekecekse ücretli değildir. Ancak araçla beraber aracın genel muayenesini, bakımını ve tamirini yapacaksa bunların her biri ücrete girer. Ortaya çıkan ücret skalası sadece yapılan işlemler ile alakalı bir durumdur. Genel makbuz da yapılan işlemler üzerine ortaya konur. Hızlı oto kurtarma aktif ve pratik yola çıkan ve anında olay yerinde olan ekiptir. Bu alanda tüm yollara hakim olan ve çok iyi araç kullanan kişiler devreye girer. Bu kişiler sayesinde de anında arıza yapan araç yerinde olunur. Bu da gerekli müdahale için zaman kaybının yaşanmasının önüne geçer.

Ahtapot Çekici Nedir?

Ahtapot çekici Araç Çekicilerinin Görevleri Araç bozulması veya mümkün bir kaza halinde vasıta çekicileri, vasıtalarınızı alakalı servise götürmekle vazifelidir. Genellikle, büyük ve kalabalık kentlerde sıkça görülen vasıta kazalarında, kaza ardından vasıtaların hasar görmüş biçimde trafiğe çıkması hem fiilen hatta değişik bir kaza oluşturması yönünden pek ideal değildir.

Bu amaçla, hasar görmüş kaza ve bozukluk hallerinde çekici, aracınızı var olduğunuz yerden alarak, hasarın giderilmesi için tesir sahibi servise götürmekle yükümlüdür. Çekici prosedürü bazı hallerde kasko poliçesinin amacıyla vardır. Bazı hallerde yol yardımı olarak ekstra çekici hizmeti alın. Genellikle kent dışında olan arıza durumunda oto kurtarma arayın. Can ve mal emniyetini öneme alarak, aracınıza ideal çekici hizmetini sunmaktadır.

Şehirler Arası Araç Taşıma

Şehirler Arası Araç Taşıma hizmetleri sayesinde siz rahat bir yolculuğun keyfini sürerken, aracınız ayağınıza kadar getiriliyor. Özellikle tatile gittiğiniz bölgede de araçlarını kullanmak istemezsiniz. Böylece araç sahipleri, uzun süren şehirlerarası yolculuklarda uçak seyahatlerini tercih ederek hem kısa sürede ulaşım sağlamış olur. Hem de tatilde kendi aracının konforunu yaşıyor. Lojistik sektöründe önemli bir gelişme olan uzun mesafe araç taşıma hizmetleri, şahsi araçların güvenli ve sigortalı bir şekilde taşınabilmesini sağlıyor. Araç taşıma hizmetleri; çocuklu aileler, uzun bir tatile çıkanlar ve otomobil konforunu gittiği yerde yaşamak isteyenler, aracı ile uzun süren bir seyahat yapmak istemeyenler için güzel bir fırsat. Bu fırsatlar için web sitemiz üzerinden kısa süre içerisinde Oto Kurtarma ulaşabilirsiniz.

Kimler Uzun Mesafe Araç Taşıma Hizmetlerini Tercih Ediyor?

Şehirlerarası yolculuk yapacak araç sahipleri birçok nedenden dolayı uzun mesafe araç taşıma hizmetlerini tercih edebiliyor. Örneğin;

  • Tatile uçakla gidip evine aracıyla dönmek isteyenler
  • Tatile aracıyla gidip evine uçakla dönmek isteyenler
  • Gidiş ve dönüşlerde yolculuğunu uçakla yapıp, tatilde araç kiralamak yerine kendi aracını kullanmak isteyenler
  • Trafiğe yeni çıkan ve şehirlerarası yolculuğa çıkacak cesareti kendilerinde bulamayanlar
  • Çocuğunu karayolu ulaşımının kaza risklerinden koruyarak güvenli bir ulaşım olan uçak yolculuğunu tercih edip tatilde çocuğu ile otomobil konforunu yaşamak isteyenler

Uzun mesafe araç taşıma hizmetinden yararlanan araç sahipleri, eşyalarının bir kısmını araç bagajında bırakarak uçak yolculuğundan sonra da eşya taşıma derdinden kurtuluyor. Bulunduğunuz yerden, havalimanından ya da taşıma şirketine ait teslimat noktalarından özel aracını teslim alan araç sahipleri, uzun yol yorgunluğu yaşamıyor, trafik kazası ve trafik cezası risklerini ortadan kaldırıyor.

Yol Yardım Hizmetleri Nasıl Alınır?

Araçlarda genellikle yanlış kullanım sonucu oluşabilecek kazalar veya beklenmedik araç arızalanmaları sonrasında hareket etmez. Bu durumda aracın yerinde hızlı bir şekilde onarılması ya da oto servise yetişmesi gerekecektir. İşte bu tür süreçlerde 7/24 yol yardım hizmetleri yer alırken, olay yaşandığı an itibariyle güvenilir ustalarımız sayesinde hızlı ve kısa bir sürede halledilebilir.

Karayolu noktalarında alınabilecek en önemli hizmetlerden biri olan yol yardım hizmetidir. En kısa sürede bulunduğunuz bölgeye ulaşarak, size çekici hizmeti dahil onarım ve acil hizmetler sağlar. Bu tarz durumlarda hizmet alabilmeniz için aracın olabildiğince güvenilir bir noktada park edilmesi gerekir. Araçtaki reflektör ve uyarı levhaları ile gerekli güvenlik önlemlerinin alınmalıdır. Ve aracın daha fazla hasar almaması için stop edilerek bekletilmesi gerekir.

Ulaşmış olduğunuz yol yardım ustalarımız bulunduğunuz noktaya eriştikten sonra gerek araç sigortanız gerek aldığınız hizmet anlaşmaları gereği ücretli ve ücretsiz bir şekilde size hizmet verilir. Aslında bu noktada fark edildiği üzere aracınızda kasko ve sigorta bulunması çok önemli bir noktadır. Oto Kurtarma hizmeti sayesinde yol yardım ihtiyacınızı karşılayın. 

Şehirler Arası Motosiklet Taşımacılığı 

Motosikletinizin garantili bir şekilde hızlı ve uygun bir fiyatla istediğiniz bölgeye ulaşmasını isteyebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden ustalarımıza ulaşarak kafanız rahat bir şekilde motosiklet taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Motosiklet taşımacılığı alanında yılların verdiği tecrübe ile binlerce motosiklet ve scooterın şehirlerarası nakliyatını gerçekleştiren deneyimli ustalarımıza tek tuşla ulaşabilirsiniz.

Satın aldığınız motosikletinizi veya kendinize ait olan bir ürünü bulunduğunuz şehirden farklı bir şehre en güvenilir şekilde teslimat yapın. İster adresinizden alınıp adrese teslimatını isterseniz belirtilen noktaya teslim ederek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Örneğin İstanbul’dan İzmir’e göndermek istediğiniz bir motosikletiniz var ve siz şehirler arası yolculuk yapmayı güvenli bulmuyorsunuz. Web sitemiz üzerinden ustalarımıza ulaşarak İzmir’e güvenli bir şekilde uygun maliyetlerle taşınmasını sağlayabilirsiniz.